Malév SC Kosárlabda Szakosztálya

 

 

Sportorvosi vizsglat

2019. 09. 13 péntek 17:00

Helye: 

Vilmos Endre Sportcentrum (Malév pálya)

Forfa épület Tanácsterem

Eredmények:

 
Malév SC. - Saskacsák MF  FA-0263  57-41 /15-8, 14-13, 11-12, 17-8/
Jkv: Józsa A. Junior, Gaál István
Bibity 3 1/4, Viczián 10 6/6, Pápai 12 4/5, Sebestyén 11 3/8, Oláh I.13 4/9
Cs: Gál 4 0/2, Tóth 2, Oláh Á. 2 2/2
 
 
 
 
Kiss Lenke KA - Malév SC 95-63
(24-14, 28-21, 21-11, 22-17,)
Kulik Ádám 3 (1/2), NAgy Ádám 5 (1/2), Szilvágyi Béla 7/3,
Koncz Dominik -, Száraz Ádám 15/3 (2/5), Császár Máté 12/6 (4/6),
Kósa Dominik 19/9 (0/3), Csöbör Bálint 2,
 
Malév SC - Zuglói Sasok 59-69
(17-23, 18-17, 15-7, 9-22,)
Molnár Máté 3 (1/4), Hegyi Gergő 16 (4/9), Nagy Gergő 5 (1/2),
Cserkész Márk 8 (2/4), Cseh Zsigmond 2 (0/2),
Orosz Balázs 15 (3/6), Schmidt Bence 10 (2/3),
 
BLF KK - Malév Kobrák 66-75 kadet eredmények itt!
(15-19,23-13,11-22,17-21)

Bányi Ádám 1 (1/2), Baranyai Zsombor -, Bíró Balázs -,

Bíró Levente 12 (2/2), Budai Bence -, Garamszegi Marcell 5/3,

Harsányi Bence -, Máté Gergely -, Molnár Zsombor -,

Csöbör Bálint 28/12 (6/10), Solti Máté 9 (1/2), Varga Ármin 20,
 
FKB Gödi SE - Malév SC 67-41 kadet eredmények itt!
(14-10, 19-7, 15-12, 19-12,)
Molnár Máté 2, Hegyi Gergő 3 (1/2),
Cserkész Márk 7 (1/2), Egervári Márton 13/9,
Orosz Balázs 14 (2/7), Schmidt Bence 2,
 
 
 
 
 

Malév Kobrák - Újpest MT/B
69-79
(14-25, 15-17, 23-15, 17-22)
Baranyai Zsombor -, Bíró Balázs -, Bíró Levente 10 (0/2),
Budai Bence -, Josepovits Gábor 2, Molnár Zsombor 9/3 (2/2),
Csöbör Bálint 24/6 (6/11), Popovics Marcell -, Solti Máté 9 (1/4),
Varga Ármin 15/3 (2/4),

Tisztelt Sportolók, Szülők és Szurkolók!

Kérjük támogassa adója 1%-val az alapítványunkat!

Alapítvány neve:
Alapítvány az Ifjúság Egészséges Testi és Lelki Fejlődéséért
Adószám:
18172966-1-43
Számla szám: 659  00  200 -  570  000  20

Szívesen fogadjuk az alapítvány számlájára átutalt adományokat!

Adakozásait előre is köszönjük!

A kuratórium tagjai

Csoport megnevezés

A mérkőzésnaptárban használt rövidítések és megfelelői a következők:

KK = Kenguru Kupa (U11)

FSB = Fiú Serdülő Bajnokság

FKA = Fiú Kadet Bajnokság

FJB = Fiú Junior Bajnokság

FB = Férfi Bajnokság

F2KA = Férfi NBII Bajnokság